dandryer@dandryer.cz   |   +420 604 515 222
Následuj nás:

Red Dot Awards

DAN DRYER získal nové mezinárodní ocenění za design.

Navrhovaná spolupráce s designovým studiem přináší reputaci dánského výrobce do nové sféry designu.

Dánská společnost Dan Dryer má dlouhou tradici dodávání dlouhotrvajícími vysoušeči rukou do veřejných toalet v celé Evropě. Společnost Dan Dryer kombinovala své klasické vnitřní hodnoty s nadšením pro nový produktový design a nastavení trendů, aby přešla na další úroveň a otevřela dveře novému trhu.

Ruční vysoušeče, dávkovače mýdla a dezinfekčních prostředků, odpadkové koše a přebalovací stoly pro děti jsou pro funkční interiéry v toaletě, ale můžete si položit otázku, jak důležitý je design? Podle Susanne Friis Edenové, výkonné ředitelky společnosti DAN DRYER, může být design velmi dobrým místem pro úspěch prodeje, který vyvolává mezinárodní nadšení.

Vyrábíme nejen kvalitní nebo funkčními produkty, ale před několika lety jsme se rozhodli soustředit naše zaměření na to, aby se architekti v designové fázi budovy oslovili architektem. Myšlenkou bylo vytvořit konkrétní design a vybrali jsme projektovou kancelář „VE2“ pro tvůrčí spolupráci, protože by mohli vidět nový potenciál pro náš klasický průmyslový produkt, říká Susanne Edenová.

Oceněná spolupráce

Naše požadavky na kvalitu, funkčnost a design se spojily, aby vznikla nová řada toaletních vybavení – Björk – která právě získala prestižní ocenění za cenu Red Dot Design BEST OF THE BEST 2017. Ocenění je kvalitní razítko pro průkopnický design. Před dvěma lety získala ruční sušička Björk ocenění Red Dot Design za stylový design.

– Viděli jsme, že Björk je chybějícím spojem pro dokončení nového prostředí toalety. Nový design s čistými liniemi a nadčasový vzhled je skvělým doplňkem pro zákazníky, kteří chtějí do interiéru toalet přinést nový a estetický rozměr. V tomto ohledu je ocenění za design otvírače dveří na evropském trhu; jsme velmi nadšeni a hrdí na to, že jsme tuto cenu získali podruhé, říká Susanne Edenová.

Jednoduchost a elegance

– Proces navrhování stanice pro přebalování dětí vyžadoval dva roky. Cílem bylo navrhnout hygienickou a bezpečně se měnící jednotku s inovativním a elegantním vzhledem, na rozdíl od čehokoliv, co je na trhu k dispozici. Výzvou spočívá v jednoduchosti a výsledkem je povrch vytlačený v jednom kusu bez kloubů, aby se zabránilo usazování bakterií. Tato konstrukce je vhodná zejména ve veřejných toaletách. Veřejné prostory jsou pro Dan Dryer hlavní cílovou oblastí, nicméně společnost chtěla zachovat svůj jedinečný jedinečný obraz.

Porota uvádí:

Stanice pro přebalování dětí Björk působí mimořádně kvalitní a dobře promyšlenou funkcí.