dandryer@dandryer.cz   |   +420 604 515 222
Následuj nás:

Vybavení pro železnice a kolejová vozidla

Hygienické zařízení navržené pro železniční a kolejový průmysl

DAN DRYER dodává širokou škálu produktů pro železniční průmysl. Vlastníme jedinečné know-how a zkušenosti, což nás činí lídry na trhu v této vysoce specializované oblasti.

Standardy a specifikace požadavků pro kolejová vozidla jsou mnoho a složité. U zařízení, jako jsou sušičky na ruce, které mají být schváleny pro instalaci do kolejových vozidel, jsou normy a normy, které jsou v souladu s předpisy, komplexní.

Kromě zabudovaných sušiček na ruce vyvíjíme a dodáváme recirkulační ohřívače pro instalaci do prostor pro cestující kolejových vozidel, stejně jako vlastní stanice pro výměnu dětí, které vyhovují požadavkům TSI-PRM.

Úzká spolupráce založená na dialogu s našimi zákazníky je klíčem k vývoji přizpůsobených řešení pro železniční průmysl. Díky tomuto společnému přístupu jsme úspěšně vyvinuli správná řešení pro velké množství železničních projektů v celé Evropě.

Navíc nabízíme široký výběr dalších toaletních zařízení, jako jsou odpadkové koše, držáky na toalety a dávkovače na mýdlo, což nám umožňuje dodávat kompletní hygienická řešení pro instalaci na palubě i v budovách stanic.

 

Dodržování evropských standardů

Požární bezpečnost je na prvním místě a to společnost DAN DRYER splňuje. Vestavěné ruční sušičky jsou plně certifikovány a splňují evropské normy, včetně EN 45545 pro požární ochranu železničních vozidel.

„Kromě požadavků a specifikací pro vlastní sušičku bylo pro společnost NedTrain důležité, aby výrobky DAN DRYER byly schváleny podle normy EN 45545. S tímto požadavkem se setkáváme u stále více zákazníků v železničním průmyslu a nyní jsme certifikovali, že naše sušičky splňují všechny požadavky podle evropských norem, „vysvětluje Visser.

Kontaktujte nás:

DAN DRYER je lídrem na trhu v této vysoce specializované oblasti, a my Vám rádi poskytneme poradenství a vstupy.
Volejte (+420) 604 515 222 nebo nám napište e-mail dandryer@dandryer.cz pro bližší informace o tom, jak můžeme sestavit správné řešení pro váš projekt.